Чи встановлюється випробувальний строк неповнолітнім працівникам


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Випробування
◦ Трудові відносини з неповнолітніми
◦ Кадрове діловодство
◦ Колективний договір
136

20.05.2024

Згідно з частиною третьою ст. 26 Кодексу законів про працю України випробування не встановлюється під час прийняття на роботу:

  • осіб, які не досягли 18 років;
  • молодих робітників після закінчення професійних навчально-виховних закладів;
  • молодих спеціалістів після закінчення вищих закладів освіти.

Однак відповідно до частини другої ст. 2 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-IX (далі Закон № 2136) під час укладення трудового договору в період дії воєнного стану умова про випробування працівника під час прийняття на роботу може встановлюватися для будь-якої категорії працівників.

Водночас окремо звертаємо увагу, шо додаткові гарантії для працівників також встановлюються в колективних договорах і угодах, які продовжують діяти в період воєнного стану, якщо не були призупинені. Також Закон № 2136 не призупиняє дію ст. 9-1 КЗпП і не встановлює жодних обмежень для підприємств, установ, організацій у межах своїх повноважень і за власні кошти встановлювати додаткові порівняно із законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників, в тому числі під час воєнного стану.

Статтею 13 КЗпП визначено, що у колективному договорі встановлюються взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин.

Зокрема, такі зобов’язання можуть стосуватися  забезпечення продуктивної зайнятості.  Таким чином, у колективному договорі можуть бути встановлені додаткові гарантії  зайнятості для працівників, які не досягли 18 років, молодих робітників, молодих спеціалістів. Положення колективного договору можуть містити зобов’язання роботодавця не встановлювати випробувальний строк під час прийняття на роботу для окремих категорій працівників, інші додаткові гарантії зайнятості, в тому числі  в частині навчання і підвищення кваліфікації працівників.

Зміни і доповнення до колективного договору, угоди протягом строку їх дії можуть вноситися тільки за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором, угодою (ст. 14 Закону України «Про колективні договори та угоди»  від 01.07.1993 р. № 3356-XII ).

На період воєнного стану дія окремих положень колективного договору може бути зупинена за ініціативою роботодавця (ст. 11 Закону № 2136). Водночас звертаємо увагу, що норми ст. 11 Закону № 2136 стосуються можливості призупинення норм колективного договору «за ініціативою роботодавця» і не наділяють  роботодавця правом приймати в односторонньому порядку такі рішення. Рішення про зупинення окремих положень колективного договору повинні прийматися сторонами колективного договору в межах їх повноважень і бути оформлені відповідними документами.


Східне міжрегіональне управління Держпраці

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП