Компенсація за працевлаштування ВПО доступна на порталі та в додатку "Дія"


05.05.2022

Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Мінекономіки повідомляє, що на порталі та в додатку "Дія" стала доступною послуга подання заявок на отримання роботодавцями компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про 6,5 тис. гривень, які підприємці можуть одержати за кожного співробітника з числа ВПО та із заробітною платою не нижче мінімальної.

Програма підтримки працевлаштування внутрішньо переміщених осіб передбачає виплату грошової допомоги протягом двох місяців від дня початку роботи нового працівника. Щоб отримати кошти, роботодавцю потрібно стояти на обліку як платнику єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати податкову звітність за 4 квартал 2021 р. або весь 2021 р. Програма не поширюється на бюджетні організації або фонди соціального страхування.

Компенсації бізнесу за працевлаштування ВПО – це частина державної стратегії з мінімізації безробіття, особливо в регіонах, де проживає найбільше внутрішніх переселенців. Вони зможуть застосувати свої знання та вміння й отримати винагороду за свою працю. Натомість бізнес залучить до роботи нові трудові ресурси, що сприятиме його відновленню та розвитку.


Про отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб див. журнал «Заробітна плата» № 3/2022 (див. тут).

 


◦ Воєнний стан
ДЕМО ДОСТУП