Нова форма особової картки держслужбовця


02.06.2020

Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) затвердило нову форму особової картки державного службовця та 7 додатків до неї. Зокрема, наказом НАДС від 19.05.2020 р. № 77-20 передбачено, що особова картка заповнюється в електронній формі. Також у ньому встановлено, що відомості, зазначені у п. 1–10 особової картки, заповнює держслужбовець, а відомості, вказані в п. 11–18, — працівник служби управління персоналом.

За наявності в держоргані інформаційної системи управління людськими ресурсами особову картку зберігають в особовій справі в такій інформаційній системі (з проставленням кваліфікованого електронного підпису), а в разі її відсутності — друкують та зберігають в особовій справі (з використанням власноручного підпису). У разі зміни відомостей в особовій картці їх оновлюють в інформаційній системі або замінюють відповідні сторінки в роздрукованій формі.

Водночас згідно з наказом НАДС від 19.05.2020 р. № 76-20 втрачає чинність попередня форма особової картки держслужбовця та Інструкція щодо її заповнення.


◦ Кадрова документація
◦ Електронна документація
◦ Бюджетна сфера
ДЕМО ДОСТУП