Понад 4,4 тис. роботодавців скористались програмою компенсації витрат на працевлаштування ВПО


◦ Воєнний стан
◦ Оплата праці
◦ Індексація і компенсація
18.07.2022

Станом на 14 липня понад 4,4 тис. роботодавців скористались програмою компенсації витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених. Роботу отримали майже 7,4 тис. українців, що змушені були переїхати у безпечні регіони.

У рамках програми роботодавці можуть отримати державну виплату в розмірі 6,5 тис. гривень за кожного працівника з числа ВПО. Компенсація надається протягом 2 місяців з дати працевлаштування людини. З початку дії програми роботодавцям виплачено 37,3 млн грн.

“Через війну мільйони українців стали внутрішньо переміщеними особами. Важливим завданням держави є надати цим людям підтримку. Компенсація оплати праці ВПО стимулюватиме бізнес працевлаштовувати вимушених переселенців. Люди зможуть отримувати зарплату, щоб винаймати житло, годувати родини та швидше адаптуватися до нового місця проживання. Водночас програма компенсації допоможе підтримати бізнес та сприяти його активізації”,  — зазначила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна.

Нагадаємо, щоб отримати компенсацію за працевлаштування ВПО роботодавець має відповідати таким критеріям:

  • стояти на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • подати податкову звітність за 4 квартал 2021 р. або весь 2021 р.;
  • не бути бюджетною організацією або фондом соціального страхування.

Роботодавець має укласти з внутрішньо переміщеною особою трудовий контракт. Зареєструвати дані про працевлаштовану особу можна через портал "Дія". Через 5 календарних днів після цього необхідно подати заявку на отримання компенсації, до якої додати підтвердні документи про виплату зарплати та відрахування.

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП