Особливості звільнення працівника через втрату довіри


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників

Сьогодні почастішали випадки розірвання трудових відносин через втрату довіри. Важливу роль тут відіграє правильність оформлення кожного етапу звільнення, оскільки будь-які порушення, допущені під час цієї процедури, можуть стати підставою для колишнього працівника оскаржити їх у суді. Отже, як правильно провести процедуру звільнення у зв’язку із втратою довіри? На які нюанси варто звернути увагу? Відповіді на ці запитання в матеріалі нижче.

 

Що таке «втрата довіри»?

Трудовий договір із працівником може бути припинений у разі вчинення винних дій особою, яка безпосередньо обслуговує грошові, товарні або культурні цінності, якщо є підстава для втрати довіри до неї з боку власника або уповноваженого ним органу (далі — роботодавець).

На підставі п. 2 ст. 41 КЗпП можуть бути звільнені працівники, з якими був укладений договір про повну матеріальну відповідальність за незабезпечення збереження ввірених їм цінностей.

Перелік таких посад і робіт, пов’язаних із необхідністю забезпечення цінностей, переданих працівникам для зберігання, обробки, продажу (відпуску), перевезення …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00