Цивільно-правовий та трудовий договори: пам’ятка роботодавцю


◦ Трудовi вiдносини

 Визначення основних понять

Законодавство надає роботодавцю право використовувати працю фізичних осіб на підставі як трудового, так і цивільно-правового договору (ЦПД). Кожен із цих видів правовідносин має свої особливості, тому для законного їх застосування роботодавцю слід враховувати низку правил і нюансів, оскільки в іншому разі його може бути притягнуто до відповідальності.

Згідно зі ст. 21 КЗпП трудовий договір — це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою (далі — роботодавець), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а роботодавець — виплачувати працівникові заробітну плату та забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи.

Цивільно-правовий договір може бути різних видів, зокрема, договір підряду, договір про надання послуг. Стаття 626 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV (далі — ЦКУ) містить загальне визначення поняття «договір» — це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00