Відкликання заяви про звільнення: чи можливо?


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників

Звільнення, як і будь-які інші кадрові процедури, потрібно оформлювати з дотриманням юридичних норм, а також потурбуватися про пошук нового персоналу. Як правильно «поновити» трудові відносини з працівником, якщо останній передумав звільнятися, — далі в статті.

Законодавство про працю дає працівникові право написати заяву про звільнення на підставах, передбачених КЗпП. Більше того, цей нормативно-правовий документ дає також можливість відкликати заяву про звільнення. Бажання працівника відкликати таку заяву додасть зайвої роботи фахівцю відділу кадрів, адже потрібно звернути увагу на строки написання попередньої заяви, врахувати підставу для звільнення тощо.

 

Відкликання заяви про звільнення за угодою сторін

Звільнення за угодою сторін — один з найпоширеніших варіантів припинення трудових відносин, що відбувається на підставі п. 1 ст. 36 КЗпП. Тобто сторони трудового процесу дійшли спільної домовленості (згоди) про звільнення працівника. Такий результат перемовин фіксується в письмовій формі: працівник подає заяву про звільнення, а роботодавець видає відповідний наказ. Багато фахівців стверджують, що відкликати таку заяву неможливо, …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00