Звільнення працівника у зв’язку з порушенням правил прийняття на роботу

Трудові правовідносини

 

У попередніх номерах газети «Консультант Кадровика» ми частково вже розглядали деякі питання, що пов’язані з можливістю звільнення окремих категорій працівників за певних умов, зокрема, у разі порушення встановлених правил прийняття на роботу та деяких інших. У цій статті ми більш детально розглянемо порядок і підстави такого звільнення, а також належні формулювання під час його документального оформлення.

1. Уточнюємо правові підстави для звільнення

Про правові підстави для звільнення окремих категорій працівників у разі порушення встановлених правил прийняття їх на роботу йдеться у ст. 7 Кодексу законів про працю України (далі ― КЗпП), де вказано про особливості регулювання праці деяких категорій працівників, і, серед іншого, зазначається, що додаткові (крім передбачених у статтях 37 і 41 КЗпП) підстави для припинення трудового договору деяких категорій працівників за певних умов (порушення встановлених правил прийняття на роботу та інше) встановлюються законодавством.

Зауважимо, що згадана вище ст. 37 КЗпП на цей час виключена із самого КЗпП на підставі Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України» від 14 квітня 2009 р. № 1254-VI.

Крім того, нагадаємо, що у ст. 41 КЗпП також йдеться про додаткові підстави розірвання трудового договору з …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00