Звільнення працівника з «підстав, передбачених іншими законами»

Трудові правовідносини

 

Увесь минулий рік ми на сторінках «Консультанта Кадровика» крок за кроком розглядали підстави для звільнення працівників, надаючи як порядок дій за кожною з підстав, так і зразки відповідних кадрових документів. Проте декілька з них ще залишилося й для поточного року. Отож наразі розберемо відносно нову норму Кодексу законів про працю України (далі ― КЗпП) щодо можливості звільнення працівника з роботи з «підстав, передбачених іншими законами», яка з’явилася в ньому у 2016 році. Дізнайтеся, чим же була викликана необхідність внесення відповідної норми до КЗпП та який порядок звільнення працівника у цьому випадку.

 

1. Уточнюємо правові підстави для звільнення

Можливість звільнення працівників з підстав, передбачених іншими законами, міститься у п. 9 ч. 1. ст. 36 КЗпП, де і йдеться про те, що однією з підстав припинення трудового договору є «підстави, передбачені іншими законами».

Зазначена норма з’явилася у КЗпП у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 р. № 955-VIII (далі ― Закон № 955), відповідно до якого ч. 1 ст. 36 КЗпП і була доповнена зазначеним п. 9.

У свою …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00