Новий порядок вивільнення працівників


12 травня 2022 р. Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт № 7251 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», яким пропонується, зокрема, нова підстава для звільнення з ініціативи роботодавця — відсутність роботи.

Відповідно до нового п. 6 ст. 41 КЗпП пропонується додаткова підстава звільнення працівника: неможливість забезпечувати працівника роботою, визначеною трудовим договором, у зв’язку із знищенням (відсутністю) виробничих, організаційних та технічних умов, засобів виробництва або майна роботодавця внаслідок бойових дій.

Таке звільнення допускається лише у крайньому разі, якщо неможливо перевести працівника за його згодою на іншу роботу (частина четверта ст. 41 КЗпП).

Працівників можна звільняти без згоди профспілки (ст. 43-1 КЗпП), але з виплатою вихідної допомоги у розмірі не менше середнього місячного заробітку (ст. 44 КЗпП).

При цьому законопроєктом № 7251 встановлюється новий порядок вивільнення працівників у разі відсутності роботи (частина сьома ст. 49-2 КЗпП). …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Зміни в законодавстві
◦ Перспективні законопроєкти
◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
ДЕМО ДОСТУП