Догана в трудову книжку


◦ Трудовi вiдносини
◦ Заохочення та стягнення
◦ Документація
◦ Трудові книжки


Чи можна внести в трудову книжку догану за запізнення на роботу?
 

Ні, не можна.

Згідно з п. 22 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29 липня 1993 р. № 58 відомості про стягнення до трудової книжки не заносяться (за винятком випадків, коли дисциплінарним стягненням є звільнення).

Отже, роботодавець не має права вносити до трудової книжки відомості про оголошення догани. У трудових книжках нового зразка не передбачено розділу для внесення записів про стягнення за порушення трудової дисципліни.

 

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН