Переведення на іншу роботу під час простою


◦ Трудовi вiдносини
◦ Простій
◦ Переведення та переміщення
На підприємстві оголошено простій, працівники перебувають удома. З часом у керівництва виникла необхідність перевести двох працівників на іншу роботу. Чи потрібна згода таких осіб на переведення на іншу роботу під час оголошення простою?

Згідно з частиною другою ст. 34 КЗпП у разі простою працівники можуть бути переведені за їх згодою …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП