Подання звітності про звільнення


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Звітність
На підприємстві працює 99 осіб, через три місяці внаслідок скорочення чисельності і штату працівників планується звільнення 10 осіб. Чи потрібно за таких обставин подавати форму № 4-ПН?
 

Згідно з п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI (далі — Закон № 5067 …

Повна версія консультації доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН