Відкликання працівника із відпустки без збереження заробітної плати


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Відпустка без збереження зарплати
31 серпня 2022 р.
Чи можна відкликати працівника із відпустки без збереження заробітної плати?

Ні, не можна.

Діючим законодавством, а саме: ст. 79 КЗпП України та ст. 12 Закону України «Про відпустки» встановлено, що відкликати працівника з відпустки можна лише тоді, коли йому надано щорічну відпустку.

Відкликання працівника з інших видів відпусток не передбачено …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП