Переведення між посадами строкового характеру


◦ Трудовi вiдносини
◦ Переведення та переміщення
Чи не заборонене переведення працівника з посади, яка має строковий характер на посаду, яка також передбачає укладення строкового трудового договору, але з іншим терміном?

Відповідно до ст. 23 КЗпП підставами для укладення строкового трудового договору є:

  • характер виконуваної роботи;
  • умови виконання роботи;
  • інтереси працівника;
  • інші випадки, передбачені законодавством.

Тож, якщо дотримуються …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX або видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП