Повернення на «скорочену» посаду


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Скорочення штату


Підприємство проводить скорочення штату. Припустимо, що через деякий час виникне необхідність повернути до штатного розпису скорочені посади. Скільки часу за працівниками, звільненими за цих обставин, зберігається право на пріоритетне зайняття знову введених посад?


Працівники, з якими трудові договори розірвано у зв’язку із скороченням, вважаються звільненими за п. 1 ст. 40 КЗпП. Згідно …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП