ЗМІНИ: ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ та СТРАХОВИЙ СТАЖ ПРАЦІВНИКІВ.

«ВИДАВНИЦТВО «ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ»
запрошує працівників кадрових і юридичних служб, бухгалтерів, керівників підприємств взяти участь у семінарі-практикумі

28 вересня, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 13, 8-й поверх

ЗМІНИ: ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ та СТРАХОВИЙ СТАЖ ПРАЦІВНИКІВ.

 • ЗМІНИ в Порядку ведення діловодства з 27.07.2018 – Виконуючий обов'язки» у трудових документах.
 • ПОСАДИ-2018 та їх види в кадровій роботі й звітності підприємств.
 • СТРАХОВИЙ СТАЖ для «лікарняних»: НОВИЙ ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ, нові форми довідок від ПФУ (ОК-5 — для пенсії, ОК-7 і/або додаток 9 — тепер про стаж).
 • ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ працюють на підприємстві або в СПД — фізособи: ІПР як документ-дозвіл на працевлаштування та умови праці квотної категорії (4 %)

Семінар проводить один із найкращих фахівців України — МОЙСЕЄНКО ТЕТЯНА ІГОРІВНА,
шеф-редактор 7eminar.com, податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку, автор численних статей з питань оплати праці та трудового законодавства      
       

Ваша вартість семінару: 1300 грн (Без ПДВ)

Можлива участь за гарантійним листом.

З ПИТАНЬ УЧАСТІ ЗВЕРТАЙТЕСЯУ ВІДДІЛ СЕМІНАРІВ ТА НАВЧАННЯ,
ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (44) 568-50-60

 

Програма семінару:

 1. ПОСАДИ ТА ЇХ ВИДИ В КАДРОВІЙ РОБОТІ. ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ:
 1. Групи й види посад: схема для практичної роботи кадровика.
 2. «Виконуючий обов'язки» у трудових документах з 27.07.2018 – ЗМІНИ в Порядку ведення діловодства (наказ Мін’юсту № 1000/5). Хто такий «в. о.»? Чи записувати в трудову книжку «в. о.»? Чи потрібно і як вносити «в. о.» в таблицю 5 звіту з ЄСВ? Правові підстави та застосування «в. о.» у документах підприємства, оплата праці «в. о.». Яка відповідальність покладена на таких осіб?
 3. «Похідні посади». Допоміжні (додаткові) слова перед назвою посади – провідний, старший, молодший, помічник, змінний, віце-, черговий, перший, другий, третій, заступник, старший помічник та ін. Як правильно стикувати таке розширення з назвою посади та Класифікатором професій? Як правильно застосувати такі назви посад у кадрових, локальних і облікових документах?
 4. «Розширені посади». Доповнення до посад після їх назви згідно зі структурою підприємства, дільницями і видами робіт тощо. Як правильно стикувати таке розширення з назвою посади та Класифікатором професій? Як правильно застосувати такі назви посад у кадрових, локальних і облікових документах?
 5. «Неіснуючі посади». Використання на підприємствах назв посад, що не відповідають Класифікатору професій: смс-менеджер, бренд-менеджер, директор HR, екаунтер, сеньйор, каста монтара, креатив-директ, санітарні й медичні менеджери тощо. Без майбутнього в Україні: Класифікатор професій не переробиш! Приводимо у відповідність назви неіснуючих посад: зміни від дати прийняття або переведення (жодних переведень, звільнення або приведення у відповідність!). Як правильно оформити всі етапи виправлення?
 6. «Спеціаліст» — вчора, «Фахівець» — сьогодні. Виправляємо легко й одним розчерком пера.
 7. «Директор фінансовий», «Сестра медична», «Кореспондент спеціальний» та ін. назви посад зі зворотним застосуванням слів: «Фінансовий директор», «Медична сестра», «Спеціальний кореспондент» та ін. Як же правильно? Що записувати в трудову книжку та штатний розпис?
 8. Класифікатор професій (КП) і його обов'язкове дотримання всіма роботодавцями (юрособами, СПД тощо). Скільки Класифікаторів професій існує в Україні сьогодні та як правильно їх застосовувати?
 9.  Посадові інструкції: як їх розробити, внести зміни й доповнення до них? Навіщо посадові інструкції потрібні на підприємстві? Хто перевіряє їх наявність?
 10. Таблиця 5 звіту з ЄСВ ( для Пенсійного фонду) – тепер за даними кадрового обліку.
 • Внесення записів у разі переведення на інші посади.
 • Відображення посад згідно з кодами й назвою в Класифікаторі професій (застосовуємо довідник на 100 %).
 • Заповнення посад працівників згідно із записом у трудовій книжці — навіщо, хто й коли звірятиме записи?
 • Документ-підстава для внесення всіх згаданих вище записів у таблицю 5: як заповнюємо цю колонку?
 • Відповідальність за правильність заповнення й подання інформації в таблиці 5. Перевірка даних працівників фахівцями Пенсійного фонду. Приписи для усунення порушень.
 1. СТРАХОВИЙ СТАЖ ПРАЦІВНИКІВ ( для «лікарняних» виплат)
 1. Новий порядок фінансування «лікарняних», «декретних» з 01.10.2018 р. Обов'язкове заповнення в заявах на фінансування страхового стажу в повних місяцях:
 • загальний страховий;
 • за 12 місяців.
 1. Новий порядок обчислення, нові форми довідок від ПФУ (ОК-5 — для пенсії, ОК-7 і/або додаток 9 — тепер про стаж):
 • Одержання відомостей про страховий і виробничий стаж працівника для листків непрацездатності у Пенсійного фонду підприємством. Коли і як? Види стажу: за рік, страховий, трудовий – усе за довідкою?!
 • Оновлені й нові довідки для страхового стажу – ОК-5, ОК-7 і додаток 9. Довідки з Пенсійного фонду в електронному вигляді, паперові форми довідок: новий порядок звернення за їх отриманням та одержання з 01.10.2018 р.
 • Таблиця періодів зарахування до стажу, нормативна база, підтвердні документи (трудова книжка, довідки).
 • Ризики підприємства за неправильне обчислення страхового стажу для оплати «лікарняних»: від Фонду соцстрахування, Держпраці.
 1. ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ працюють на підприємстві або в СПД — фізособи: ІПР як документ-дозвіл на працевлаштування та умови праці квотної категорії (4 %). Довідки МСЕК.
 1. Індивідуальна програма реабілітації (ІПР) – перший обов'язковий документ для можливого працевлаштування осіб з інвалідністю (ст. 8 Закону № 2961) та створення умов праці (ст. 18 Закону № 875). Умови видачі згідно з постановою КМУ № 757, продовження і/або оновлення ІПР.
 2. Довідка МСЕК — другий обов'язковий документ для організації праці, пільгової ставки ЄСВ (8,41 %) на зарплату особам з інвалідністю.
 3. Квоту 4 % тепер перевіряє Держпраці: вивчаємо новації й новий акт перевірки окремо за квотами 4 % і 5 %.
 1. Очікувані й актуальні зміни на дату проведення семінару: законодавчі акти, постанови та інші важливі документи.
 2. Відповіді на індивідуальні запитання.

Регламент:
Реєстрація з 9:00 до 10:00
Початок о 10:00, закінчення о 16:30

У вартість входить:
навчання, консультація фахівця, канцтовари, роздатковий матеріал, ранкова кава та солодощі, сертифікат про участь, обід у ресторані.

 
Наші реквізити:
ФОП Марінцева І. М.

Р/р 26008001345147, Банк ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», м. Київ,
МФО 322001

ІПН 2799021504
Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги
ФОП Марінцева І. М. є платником єдиного податку ІІІ групи за ставкою 5 %

 

Картка учасника: